Aktualitet

Përfundon Kuvendi Kombëtar i PD, Gazment Bardhi: Falenderim për 5004 delegatët

Shkruar nga Liberale
Përfundon Kuvendi Kombëtar i PD, Gazment Bardhi: Falenderim për

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka falënderuar delegatët e pranishëm në Pallatin e Kongreseve, ku dhe u mbajt Kuvendi Kombëtar.

Bardhi i shpreh mirënjohjen demokratëve të pranishëm për sakrificën që japin dhe nuk marrin nga PD, duke shtuar se sot ata zgjodhën të ardhmen.

Postimi i Gazment Bardhit:

Një falenderim nga zemra për secilin prej 5004 delegatët, si dhe për çdo anëtar të PD që iu bashkua dhe mbështeti sot Kuvendin Kombëtar të PD. Mirënjohje për sakrificën e të gjithë demokratëve që vetëm japin dhe nuk marrin nga PD! Sot demokratët zgjodhën të ardhmen! ??✌️

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH