Aktualitet

Pasi mori zyrtarisht detyrën si kryetar shteti, Begaj takohet me Yuri Kim

Shkruar nga Liberale

Sapo mori detyrën si kryetar i shtetit shqiptar, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj,e ka zhvilluar takimin me ambasadoren e SHBA të akredituar në Tiranë, Yuri Kim.

Përmes një postimi në twitter, Begaj shkruan se partneriteti mes Shqipërisë dhe SHBA-së është i vlefshëm në forcimin e demokracisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH