Showbiz

"Nuk e besoj dot që u bëmë 4 javë bashkë", Fifi poston foton me djalin

Shkruar nga Liberale
"Nuk e besoj dot që u bëmë 4 javë bashkë",
Gati një muaj më parë këngëtarja Fifi u bë nënë për herë të parë, dhe që nga ajo kohë është tërhequr nga angazhimet profesionale, duke ia kushtuar kohën djalit. Dedikimet e Fifit për të birin kanë qenë të shpeshta në rrjetet sociale dhe një të tillë e ka bërë edhe së fundmi. “Nuk po mundem me besua që i bëmë katër javë bashkë Theo, ti je dashnia bir”, ka shkruar Fifi krah postimit.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH