Showbiz

Noizy feston sot 37-vjetorin! Loredana i bën urimin e veçantë reperit të njohur

Shkruar nga Liberale
Noizy feston sot 37-vjetorin! Loredana i bën urimin e veçantë

Reperi i njohur Noizy feston sot 37-vjetorin!

Në këtë ditë të veçanta ai ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe familjarët, por ajo që ra më shumë në sy, ka qenë urimi që i ka bërë Loredana.

Ajo ka publikuar një foto me Noizyn në Instastory dhe i ka kushtuar disa fjalë të ngrohta.

“Urime ditëlindjen, ta dua zemrën. Ti meriton më të mirat. Je shumë shok i mirë, Zini! Të dua përgjithmonë dhe Zoti të bekoftë” ka shkruar Loredana.

Kujtojmë se dyshja gëzojnë një miqësi të mirë që pas bashkëpunimit të tyre të suksesshëm “Heart Attack”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH