Aktualitet

Motori përplas për vdekje këmbësorin në Fier

Shkruar nga Liberale
Motori përplas për vdekje këmbësorin në Fier

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.

Sot rreth 19:40, në vendin e quajtur “Rotondo e parkut” shtetasi Sh. K., 66 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin tip “Honda” ka përplasur një këmbësor, rreth 50 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Eshtë shoqëruar shtetasi Sh. K në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH