Kronikë

Mega-operacioni anti-drogë, në pranga "Ujku i Cërrikut"

Shkruar nga Liberale

Një mega-operacion anti-drogë çoi në arrestimin e të paktën 233 personave të në gjithë vendin, u prangos edhe një personazh i njohur për publikun.

Operacioni u zhvillua edhe në qytetin e Elbasanit, aty ku janë prangosur 7 persona dhe janë shpallur në kërkim 5 të tjerë.

Mes të arrestuarve është edhe një personazh i njohur i rrjeteve sociale. Bëhet fjalë për “Ujkun e Cërrikut”, emri i vërtetë i të cilit është Saimir Rexhepi. Ai shihet teksa shoqërohet nga policia brenda ambienteve të komisariatit, teksa në kokë mban një kurorë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH