Aktualitet

Mediat në Kosovë: Ndahen Ledri Vula e Sara Hoxha

Shkruar nga Liberale
Mediat në Kosovë: Ndahen Ledri Vula e Sara Hoxha

Mediat e Kosoves kane publikuar serish diten e sotme lajme mbi çiftin Ledri Vula dhe Sara.

Prej disa kohësh flitet nëpër rrjetet sociale se dyshja e njohur nuk janë më së bashku. E si duket këto lajme janë plotësisht të vërteta. Sipas burimeve të Prive, dyshja takohen vetëm për arsye të vajzës së tyre Poem Blu.

Ndërsa, për fotografinë të cilën u raportua se Ledri dhe Sara janë parë së bashku në Prishtinë këtë javë, del të jetë se ajo fotografi është shkrepur muaj më parë dhe ishte e postuar në InstaStoryn e Sarës në maj.

Ende nuk dihet nëse këto aludime janë të vërteta, pasi nga ana e çiftit ende nuk ka ndonjë reagim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH