Aktualitet

“Më kanë kërcënuar me jetë”, Ruçi i përgjigjet Hajdarit

Shkruar nga Liberale
“Më kanë kërcënuar me jetë”, Ruçi i

Pas deklaratës së Rudina Hajdarit e cila tha se mund të ketë ndonjë viktimë në Kuvend, kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi i është përgjigjut kësaj së fundit.

Ai ka thënë se i ka përcjellë shkresën Ministrit të Brendshëm, shkresë që sipas tij duhet të ketë mbërritur dhe pas kësaj, pritet të merren masa për gjithë shqetësimet që ajo ka ngritur.

“Zonja Hajdari, e kam marrë shkresën tuaj, punonjësit e sigurimit do të bëjnë detyrën. Nderkohe qe e kam përcjellë shkresen dhe sot mund t’i ketë vajtur ministrit të Brendshëm, qe pas kesaj të merren masat për të gjitha shqetësimet që keni ngritur në shkresën tuaj", tha Ruçi. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH