Showbiz

Egla është mosmirnjohëse! Arbër Hajdari i kthehet keq konkurentes! Çfarë ndodhi?

Shkruar nga Liberale

Egla është mosmirnjohëse! Arbër Hajdari i kthehet keq

Gjatë Prime-it të sotëm u transmetua klipi i debatit midis Romeos dhe Elgës i cili fillo pas përzgjedhjes së Romeos si lider i shtëpisë.

Ai kishte të drejtë të shpëtonte 3 banorë nga nominimi dhe zgjodhi Heidin, Lidin dhe Eglën. Kjo e ka acaruar Eglën duke qenë se ka ajo ishte emri i fundit që Romeo zgjodhi.

Pas ofendimeve të Eglës kundrejt Romeos ku ndër të tjerash e quajti "buzëqumësh" ishtë Arbër Hajdari ai që e quajti Eglën mosmirnjohëse duke mbajtur anën e Romeos. Ndërkaq Romeo zgjodhi të mos e komentojë situatën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH