Showbiz

Don Xhoni feston ditëlindjen! Zbulohet mosha e rreperit shqiptar (Foto)

Shkruar nga Liberale

Don Xhoni feston ditëlindjen! Zbulohet mosha e rreperit shqiptar (Foto)

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhoni feston ditëlindjen dhe mbush 24 vjeç.

Ai ka postuar në llogarinë e tij në instagram disa foto teksa shkruan: Pra kështu është të ndihesh kur je 24? Gëzuar!

Kujtojmë se ai është ndër artistët më të mirë në vendin tonë dhe që numëron plot hite në repertorin e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH