Showbiz

“Copë mishi me dy sy,”/ Agravon debati mes dy aktoreve, Julja- Eglës: Je një turp i madh, o grua e keqe!

Shkruar nga Liberale

“Copë mishi me dy sy,”/ Agravon debati mes dy aktoreve, Julja-

Debati vazhdon të jetë i ndezur mes dy aktoreve brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip 3’. Julja Ilirjani është përplasur ashpër me Egla Cenon, duke e cilësuar këtë të fundit një turp për gratë shqiptare dhe brezin e tyre.

Debati me tone të ashpra ka çuar Eglën dhe Juljan të përdorin terma ofendues ndaj njëra-tjetrës.

Pjesë nga debati:

Egla: Ti më urren, më urren

Julja: Po mbylle moj gojën, nuk kam urrejtje. Ti shpërhap urretje

Egla: Ca ke?

Julja: Po mbylle moj gojën

Egla: Ti pardje erdhe, ca të kam bërë

Julja: Ja këto ke bërë, që bën

Egla; Çfarë janë ato

Julja: Që shan njerëzit! Për çfarë më afrohesh ti mua?

Egla: Se po bisedoj me ty, çfarë ka të intimidoj?

Julja: Pse s’të vjen zëri im ty

Egla: Çfarë mllefi ke me mua?

Julja: Kam ardhur për të të nxjerrë ty nga shtëpia

Egla: Aaa, vazhdo lojën. Më fol içik (i drejton shpatullën)

Julja: Po, po, të flas unë nga të gjitha drejtimet Egla Ceno

Egla: Po më dridhen gjunjët

Julja: Mos u mërzit fare, nga të gjitha drejtimet, o grua e keqe, o grua e ligë. Turp të kesh!

Egla: Po më dridhen gjunjët, shoqja laje

Julja: Turp të kesh! Nuk prezanton gruan shqiptare ti

Egla: E prezanton ti me mllefin tënd

Julja: Je një turp i madh për gratë shqiptare! Turp! Mizerje

Egla: Shikoje fytyrën kur flet. Ke një mllef të tmerrshëm, të frikshëm

Julja: Unë kam një mllef të tmerrshëm? Ti nuk kupton asgjë, je një copë mishi me dy sy

Egla: Ke ardhur përpara dy ditësh dhe më urrën

Julja: Je një copë mishi me dy sy që turpëron gratë shqiptare, brezin tonë, nënat shqiptare, artistet shqiptare, çdo gjë e turpëron.

Egla: Ti nuk je brezi im

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH