Showbiz

"Ky Big Brother është shumë toksik, shumë i dhunshëm”/ Ja kush është banori i preferuar i aktores brenda shtëpisë

Shkruar nga Liberale
"Ky Big Brother është shumë toksik, shumë i

Në mbrëmjen gala të Top Albania Radio-s për 25-vjetorin e krijimit të saj ka qenë e ftuar edhe aktorja e njohur Arjola Demiri, e cila na zbuloi të preferuarin e saj nga ky edicion i ‘BBV’ si një ish-banore nga viti i kaluar.

Nuk është vetbesimi që jemi më të mirët, por të flasim sinqerisht ky ‘Big Brother’ më është dukur shumë toksik, të them të vërtetën shumë i dhunshëm dhe viti i kaluar ka pasur më shumë njerzillëk. Këtu lufta për të fituar është e madhe dhe është shfaqur 24-orëshin e parë. Për të dalë te banori im i preferuar e kam thënë publikisht që javën e parë që është Maestro.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH