Showbiz

"Ku paskam qenë me këto flokë", ja look-u i ri i këngëtares së njohur

Shkruar nga Liberale

Çiljeta Xhilaga është njohur gjithmonë si një personazh publik që eksperimenton pafund me look-un e saj dhe këtë gjë e ka bërë sërish së fundmi.

Përmes disa postimeve të bëra në profilin e saj të Instagramit, bukuroshja ka treguar pamjen e saj të re dhe sigurisht që nuk ka zhgënjyer aspak.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH