Aktualitet

Korçë, nëna vret fëmijën e prosalindur duke e futur në valixhe

Shkruar nga Liberale
Korçë, nëna vret fëmijën e prosalindur duke e futur

Një ngjarje e rëndën është regjistruar në qytetin e Korçës, 5. Një nënë ka lindur fëmijën e saj dhe e ka futur në valixhe, duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Foshnjën e ka gjetur të vdekur në banesë bashkëshorti i gruas. Ai është kthyer në banesë ditën e djeshme, pas më shumë se një viti që ndodhej jashtë shtetit në emigracion.

Bashkëshorti i ka thënë policisë se fëmija që u gjet i vdekur nuk ishte i tij.

Çifti ka edhe një fëmijë tjetër 15 vjeç.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH