Aktualitet

Katër anëtarët e familjes Reçi përcillen sot për në banesë të fundit

Shkruar nga Liberale
Katër anëtarët e familjes Reçi përcillen sot për

Babai Eduard Reçi, 54 vjeç, nëna Dolora Reçi, 49 vjeç, vajza Kristi Reçi, 25 vjeç, dhe djali Klaus Reçi, 21 vjeç do përcillen sot për në banesën e fundit.

Katër pjesëtarët e familjes Reçi me origjinë nga Mirdita humbën jetën tragjikisht nën rrënoja si pasojë e tërmetit tragjik. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH