Aktualitet

Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

Shkruar nga Liberale
Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

Tre peshkarexha me naftë kontrabandë janë kapur në Durrës.

Mësohet se, dy peshkarexha ishin me flamur të huaj dhe një me flamur shqiptar.

Raportohet se sasia e madhe e naftës dyshohet se vinte nga Libia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH