Showbiz

Iliri dhe Donaldi sherr, nxehet Arbana: Dilni jashtë

Shkruar nga Liberale
Iliri dhe Donaldi sherr, nxehet Arbana: Dilni jashtë

Mbrëmja e djeshme e "Big Brother VIP" ka nisur me debate të forta dhe ngritje zëri mes konkurrentëve. Protagonistë ishin Donaldi, Iliri dhe Arjola. Donaldi e akuzoi Arjolën se qendron pas hijës së Ilirit dhe kjo bëri që mes tyre të zhvillohet një debat i fortë.

Tonet u ngriten aq lart, sa për një moment Arbana iu kërkoi Ilirit dhe Donaldit që të dilnin jashtë.

"Donald, Ilir dilni jashte! Donald Ilir dilni jashte qe te dy tani! Jashte ne oborr", i tha Arbana.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH