Aktualitet

I moshuari gjendet i pajetë në banesën e tij në Tiranë

Shkruar nga Liberale
I moshuari gjendet i pajetë në banesën e tij në Tiranë

Një 80- vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën "Budi’’ mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Sipas njoftimit paraprak, H.Ç, u konstatua se ishte vetëvarur në banesë dhe i kishte dhënë fund jetës.

"Më datë 24.06.2020, rreth orës 08:55, në rrugën “Budi”, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vet’varur shtetasi H.Ç., rreth 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.", njofton policia. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH