Showbiz

Horoskopi JAVOR i Paolo Fox, nga 3 deri më 9 korrik 2023: parashikimet për të gjitha shenjat

Shkruar nga Liberale
Horoskopi JAVOR i Paolo Fox, nga 3 deri më 9 korrik 2023: parashikimet

Dashi

Ju pret një javë shumë stimuluese. Në planin e punës, do të jeni në gjendje t'i menaxhoni shumë më mirë ato çështje që ju kanë shqetësuar deri tani. Edhe në dashuri do të mbroheni nga yje të fortë. Këto do të jenë ditë intriguese për ata që duan të fillojnë një histori të re. Shpenzime të vogla për shtëpinë.

Demi

Sipas horoskopit javor të Paolo Fox, Jupiteri ende në shenjë do të vazhdojë t'ju vërë nën presion. Përgjegjësitë janë të shumta, angazhimet janë dyfishuar, por do të keni forcën dhe guximin e nevojshëm për të përballuar gjithçka. Thjesht përpiquni të mos e largoni stresin tek ata që ju rrethojnë, përndryshe do të zhyteni në telashe.

Binjakët

Saturni kundër mund t'ju shkaktojë pengesa të reja në punë, vonesa, ngadalësime. Nëse pranoni një ofertë të re, mendoni nëse ia vlen. Ju duhet të përqendroheni në punët që paguajnë kohën dhe përpjekjen e kërkuar. Nuk ke kokën për dashuri këto ditë. Kujdes për çiftet me jetë të gjatë. Për fat të mirë, Marsi dhe Venusi do t'ju mbushin me energji.

Gaforrja

Qielli juaj lajmëron lajme shumë stimuluese profesionale. Mos kini frikë: jini të hapur për çdo mundësi të re që do të shfaqet në jetën tuaj. Por kini kujdes që të mos merrni shumë përgjegjësi. Ditë elektrizuese edhe për dashurinë. Do të jetë e mundur të përjetoni emocione intensive, të krijoni kontakte të reja.

Luani

Ju keni ngecur për një kohë të gjatë dhe më në fund do të vijnë mundësi të reja pune. Tregohuni më të kujdesshëm me paratë! Ditët e fundit, daljet tuaja janë trefishuar. Në dashuri do të jeni të dashurit absolut të këtyre yjeve. Edhe çiftet më nervozë do të mund të rikuperojnë qetësinë e humbur.

Virgjëresha

Java, sipas horoskopit të Paolo Fox, do të jetë padyshim shpërblyese. Keni qenë në gjendje të simuloni punën tuaj në mënyrë inteligjente dhe së shpejti do të jeni në gjendje të korrni frytet e përpjekjeve tuaja. Vetëm sigurohuni që të mbyllni çdo marrëveshje sa më shpejt të jetë e mundur dhe mos i jepni tjetrit shumë kohë. Më shumë se dashuria, miqësia do të bëjë diferencën. Një person shumë i afërt do t'ju ndihmojë të zgjidhni një problem.

Peshorja

Pritet një javë që mund t'ju sjellë lajme pune shumë fitimprurëse. Merrni kohë për t'i vlerësuar ato mirë, por më pas bëni asnjë zgjedhje. Mos u hidhëroni shumë për shkak të njerëzve apo argumenteve që ende nuk janë zgjidhur. Më në fund dashuria është kthyer në modë, pas një faze disi të lodhshme.

Akrepi

Fatkeqësisht me Jupiterin kundër jush do të keni ende probleme me paratë. Shumë dalje dhe pak hyrje. Kohët e fundit keni pasur një diskutim të nxehtë me një epror, prandaj nuk jeni më të gatshëm të mbyllni një sy nëse diçka nuk shkon. Në dashuri keni të bëni me disa përleshje, shqetësime të vogla ose thjesht shumë lodhje të shkaktuara nga Venusi dhe Marsi disonant.

Shigjetari

Një javë që do t'ju shohë më të fortë dhe më të vendosur. Risitë me të cilat po përballen i japin një shtysë të re profesionit tuaj dhe do t'ju japin kënaqësi të madhe. Megjithatë, ju nuk jeni robotë! Ju duhet të shkëputeni herë pas here. Në dashuri do ketë një zgjim ndjenjash që do të përfshijnë si çiftet ashtu edhe zemrat e vetmuara. Dashuritë e reja në horizont.

Bricjapi

Siç parashikon Paolo Fox, java mund t'ju japë mundësi të reja pune, bashkëpunime interesante. Dikush, megjithatë, mund të zgjedhë të heqë dorë nga një ofertë e re nëse nuk përputhet me atë që kishit në mendje. Kujdes nga investimet e rrezikshme! Dashuria do t'ju japë më shumë kënaqësi. Përgjigje pozitive, hakmarrje apo konfirmime të rëndësishme.

Ujori

Ata që do të dëgjojnë intuitën e tyre dhe logjikën e heshtjes, mund të marrin një rrugë më inovative, duke iu përkushtuar eksperimenteve të reja stimuluese. Tregoni më shumë kujdes me paratë dhe përpiquni të përdorni diplomacinë, edhe kur mendoni se keni çdo arsye. Në dashuri duhet të shmangni polemikat dhe të tregoni më shumë butësi ndaj tjetrit.

Peshqit

Gjatë javës mund të filloni një projekt të vjetër ose të mbyllni një situatë që kishte mbetur pezull. Mos i humbni energjitë tuaja pa nevojë në mosmarrëveshje të parëndësishme. Në dashuri, ata që janë beqarë apo të ndarë së fundmi mund të kenë mundësi të reja më shpejt se sa mendojnë.

/Përgatiti: Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH