Showbiz

FOTO/ Soni Malaj 'çmend' rrjetin, shfaq format e saj perfekte të trupit

Shkruar nga Liberale

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe sensualitetin e saj.

Edhe tani, Soni ka mjaft fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka postuar foto ku nxjerr në pah format e saj trupore duke marrë shumë like nga ndjekësit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH