Aktualitet

Emri/ Drejtoresha e Bashkisë së Tiranës shkon në SPAK

Shkruar nga Liberale
Emri/ Drejtoresha e Bashkisë së Tiranës shkon në SPAK

Një zyrtare e Bashkisë së Tiranës është paraqitur sot në SPAK.

Bëhet fjalë për Drejtoreshën e Përgjithshme të Planifikimit dhe Zhvillimit të Territorit në Bashkinë e Tiranës Frida Pashako.

Mësohet se, kjo e fundit do të pyetet për një çështje nën hetim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH