Aktualitet

E rëndë/ I riu vetëvaret veten pranë Institutit Bujqësor të Tiranës

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ I riu vetëvaret veten pranë Institutit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes pranë Institutit Bujqësor në Tiranë, ku një 27 vjecar me inicialet K.C dyshohet se është vetëvarur në një objekt në ndërtim.

"Më datë 08.06.2020, rreth orës 07:54, në Institut Bujqësor në një objekt në ndërtim, është gjetur i vetëvarur shtetasi K.C., 27 vjeç.

Nga kqryja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.", njofton policia. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH