Kosova

Videolajm/ Mjet i dyshimtë qendër të Prishtinës, policia mbërrin në vendin e ngjarjes

Shkruar nga Liberale
Videolajm/ Mjet i dyshimtë qendër të Prishtinës, policia

Deri më tani nuk kanë dhënë detaje, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

“Rreth orës 20:30 është pranuar informata për dyshimet që ndërlidhen me një mjet të dyshimtë në rrugën “B” në Prishtinë. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur ndërmarrjen e veprimeve operative të nevojshme për të menaxhuar me situatën”, thuhet nga policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH