Aktualitet

Ambasada e SHBA nxjerr në shitje dy makina e shumë gjëra të tjera

Shkruar nga Liberale
Ambasada e SHBA nxjerr në shitje dy makina e shumë gjëra të

Ambasada amerikane në Tiranë ka nxjerrë në ankand dy automjete, disa mobilje e artikuj shtëpiakë dhe disa artikuj të tjerë.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo me një postim në faqen e saj zyrtare në Facebook.

"??️ | Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë shet dy automjte, mobilje dhe pajisje shtëpiake, dhe artikuj të tjerë nëpërmjet ankandit “online” në këtë adresë ? https://online-auction.state.gov/sq-AL

Lexoni rregullat dhe kushtet e ankandit duke klikuar këtu ? https://goo.gl/fk3ReE", njofton ambasada. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH