Showbiz

Almeda Abazi ka dhe një tjetër surprizë për fansat

Shkruar nga Liberale
Almeda Abazi ka dhe një tjetër surprizë për fansat

Së shpejti familjes Sayisman do i shtohet edhe një bebe. Almeda është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe po pret me padurim të marrë në krahë vajzën e saj.

Almeda ka hapur kanalin e saj në Youtube dhe sot do të postojë videon e parë.

“9 muaj shtatzënë. Shumë e emocionuar sot në orën 18:00 publikohet video ime e parë në Youtube”-shkruan Almeda.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH