Aktualitet

Aksident tek “Rruga e Durrësit”, makina përplas një fëmijë 6 vjeç

Shkruar nga Liberale
Aksident tek “Rruga e Durrësit”, makina përplas një

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë ku ka mbetur i plagosur një fëmijë.

Sipas policisë, rreth orës 10:30, në rrugën e “Durrësit”, mjeti me drejtues A.A., 48 vjeç, ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale D. B, 6 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH