Aktualitet

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas këmbësoren, dërgohet në spital

Shkruar nga Liberale
Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, ku ka mbetur e plagosur një grua.

Aksidenti ndodhi rreth orës 08:20, në Fushë-Krujë, ku automjeti me drejtues shtetasin E. M. ka aksidentuar shtetasen M. P., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH