Aktualitet

30-vjeçari me probleme të shëndetit mendor hidhet nga pallati

Shkruar nga Liberale
30-vjeçari me probleme të shëndetit mendor hidhet nga pallati

Një 30-vjeçar me probleme mendore është vetëhedhur nga lartësia e pallatit që banon në Yzberisht.

L. M. është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tij.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.02.2021, rreth orës 18:50, në Yzberisht, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi L. M., rreth 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasi L. M., vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH