Globi

Udhëtoi e vetme në Maldive, 26-vjeçarja denoncon përdhunimin nga punonjësi i hotelit

Shkruar nga Liberale
Udhëtoi e vetme në Maldive, 26-vjeçarja denoncon

Rasti i një të reje nga Kina është ndër ato ku udhëtimi i ëndrrave kthehet në makthin më të tmerrshëm!

Një 26-vjeçare kineze ka publikuar në rrjetet sociale foto të saj me mavijosje në trup duke akuzuar një anëtar të stafit të një hoteli luksoz në Maldive për sulm seksual.

XuYitong, udhëtoi e vetme në Maldive dhe asgjë nuk shkoi siç ajo e kishte menduar. Në llogarinë e saj në Twitter ajo shkruan se një person i quajtur Usham e kishte sulmuar seksualisht. Ajo thotë stafi nuk mori asnjë masë, por vetëm e largoi prej aty punonjësin.

Xu tha se Usham shkoi në dhomë pasi ajo kërkoi ndihmë nga recepsioni për telefonin pasi nuk po kontaktonte dot me familjen e saj.

Ai filloi të fuste me forcë gjuhën e tij në gojën time, më pas më shtyu në shtrat dhe filloi të hiqte pantallonat e tij. Ai më vuri penisin në gojë dy herë. Më tej më preku në pjesët e mia intime dhe tentoi të kryente marrëdhënie seksuale”, deklaron e reja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH