Aktualitet

Super-dhuratë e Flori Mumajesit në dasmën e Arbanës dhe Eduartit

Shkruar nga Liberale
Super-dhuratë e Flori Mumajesit në dasmën e Arbanës dhe

Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me një dasmë përrallore. Çifti mbajti një ceremoni në Abbazia San Galgano paraditen e djeshme dhe në darkë u mbajt dasma, ku pati dhe shumë surpriza.

Një nga momentet më të bukura ishte kur Flori Mumajesi i dhuroi Arbanës dhe Edit në ditën e tyre më të rëndësishme një këngë, të shkruar posaçërisht për ta.

Flori Mumajesi i bëri një super dhuratë Arbanës dhe Eduartit.

Sipas Revistës “Who” këngën e këndoi vetë Flori, Bruno dhe Klajdi, një moment që e ka emocionuar si Arbanën edhe Edin.

I veçantë ishte fakti që pjesë e këngës ishte bërë edhe zëri i Arbanës dhe Jonit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH