Globi

Shqiptari rreh greken pasi e refuzoi të kryenin marrëdhënie

Shkruar nga Liberale
Shqiptari rreh greken pasi e refuzoi të kryenin marrëdhënie

Policia greke, ka arrestuar një shqiptar pasi i ka kërkuar një 22-vjeçare të kryejë marrëdhënie seksuale por kjo e fundit nuk pranoi dhe është rrahur nga ai.

Ka qenë 22-vjeçarja e cila ka bërë denoncimin në polici.

Sipas saj  pasi kanë dalë nga një lokal ku kanë qenë duke u argëtuar, shqiptari i ka kërkuar marrëdhënie seksuale, por pas refuzimit, ai ka ushtruar dhunë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH