Kronikë

VIDEO/ Hap portën dhe zbraz armën drejt kushëririt, dalin PAMJET e plagosjes së Eduart Buçezës në Durrës

Shkruar nga Liberale
VIDEO/ Hap portën dhe zbraz armën drejt kushëririt, dalin PAMJET

Një 24-vjeçar u qëllua mbrëmjen e së martës me armë zjarri në këmbë në zonën e Shënavlashit në qytetin e Durrësit.

Pas ngjarjes, i riu u paraqit në spital për ndihmë mjekësore.

Kur kanë kaluar  rreth 24 orë nga ngjarja, ABC News ka siguruar pamje nga momenti i plagosjes së të riut.

Ai dyshohet se është qëlluar me armë nga kushëriri i tij.

Në pamje shfaqet autori, i cili afrohet dhe qëllon pa asnjë drojë në drejtim të tij, duke i shkaktuar plagë në gjymtyrë. Marrë nga /abcnews.al.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH