Aktualitet

Shkrumbohet lokali në qendër të Sarandës, detajet e para

Shkruar nga Liberale

Shkrumbohet lokali në qendër të Sarandës, detajet e para

Një zjarr ka përfshirë paraditen e kësaj të premte një lokal në qendër të qytetit të Sarandës.

Mësohet se si pasojë e flakëve është djegur objekti i njohur si “Bar Lulishtja”.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, teksa policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje, ku këta të fundit po punojnë shuarjen e flakëve. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH