Aktualitet

MOTI I DITËS: Kthjellime dhe vranësira në këto zona, temperaturat shkojnë deri në 18 °C

Shkruar nga Liberale

MOTI I DITËS: Kthjellime dhe vranësira në këto zona,

Moti në vendin tonë, do të shoqërohet me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh me intensitet të ulët në jug.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

-në bregdet: 8 / 18 °C;

-në vendet e ulëta: 6 / 18 °C;

-në vendet malore: 1 / 11 °C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH