Aktualitet

Çështja e sterilizimit, Kryetari i Komisionit të Prokurimit Publik paraqitet në SPAK

Shkruar nga Liberale

Çështja e sterilizimit, Kryetari i Komisionit të

Kryetari i Komisionit të Prokurimit Publik KPP, Jonaid Myzyri, është paraqitur këtë të martë në SPAK, në lidhje me çështjen e sterilizimit.

Myzyri është marrë në pyetje nga Prokuroria e Posaçme për rreth dy orë.

Theksojmë se GJKKO më herët për të ka urdhëruar të hetohet kreu i KPP-së, i 4 anëtarëve të saj dhe roli i Beqajt dhe Shkëlqim Canit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH