Aktualitet

Aksident i rëndë në Dardhë/ Xhipi del nga rruga, burrë e grua përfundojnë në spital

Shkruar nga Liberale

Aksident i rëndë në Dardhë/ Xhipi del nga rruga, burrë

Aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin e Dardhë, Korçë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet tip xhip ka dalë nga rruga. Në mjet dyshohet se kanë qenë 2 persona, një burrë e një grua, të cilët kanë marrë dëmtime.

Gruaja thuhet se ndodhet në gjendje më të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë aksidentit. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH