Aktualitet

Shoqata e Transportit, nesër në protestë te MIE, ja çfarë kërkojnë

Shkruar nga Liberale
Shoqata e Transportit, nesër në protestë te MIE, ja

Shoqata e Transportit do të ngrihet nesër në orën 11:00 në protestë para Ministrisë e Infrastrukturës dhe Energjisë.

Protesta bëhet për hapjen e shërbimit dhe një pagë shtesë.

Kujtojmë se transporti do të hapej të hënën, por u shty për shkak të rritjes së numrit të të prekurve. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH