Aktualitet

Sherr pas daljes nga lokali, një i plagosur në Vlorë

               Publikuar në : 19:59 - 23/01/21 liberale

Një person ka mbetur i plagosur pas një konflikti që ka pasur me një tjetër qytetar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, pranë shtëpisë së oficerëve.

Sipas “Panorama”, dy personat kanë qenë në një lokal dhe më pas kur kanë dalë jashtë tij janë grindur.

I plagosuri, një 45-vjeçar ka mbetur i plagosur në këmbë, si pasojë e një arme të ftohtë që është përdorur nga autori, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back