Aktualitet

Lëkundet sërish vendi nga tërmeti, ndryshon epiqendra

Shkruar nga Liberale

Disa lëkundje tërmeti janë ndier në veri të vendi.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit, epiqendra ka qenë 1.7 km në veri të Shumatit në Dibër, me magnitudë 3.2 të shkallës Rihter dhe është ndjerë në orën 07:26 minuta.

Ende nuk ka të dhëna për dëme materiale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH