Aktualitet

Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Shkruar nga Liberale
Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Një shtetase polake 83-vjeçare në afërsi të një hoteli në Kavajë është rrezuar aksidentalisht në trotuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Pas rrëzimit në trotuar, polakja u transportua menjëherë në spital, por pavarësisht përpjekjeve të mjekëve ajo nuk mundi të mbijetojë.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur tek Mali i Robit. Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH