1

Ronaldo rrezikon të humbasë ndeshjen me Portugalinë, ja pse

               Publikuar në : 15:03 - 03/09/20 liberale

Kristiano Ronaldo ka pësuar një lëndim të pazakontë dhe rrezikon të humbasë ndeshjen e parë të Portugalisë në Ligën e Kombeve kundër Kroacisë.

Ylli i Juventusit dhe kapiteni luzitan ka marrë infeksion në gishtin e madh të këmbës së djathtë dhe ka marrë medikamente për të shëruar infeksionin. Megjithatë, ai ka vazhduar të stërvitet në palestër, por gjasat janë që trajneri Fernando Santos të mos e aktivizojë për ndeshjen me nënkampionët e botës, Kroacinë, takim që luhet ditën e shtunë. /PANORAMASPORT.AL

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back