Aktualitet

Rama në karantinë, bën video të montuara të Bashës

               Publikuar në : 21:54 - 03/04/20 liberale

Akuzat kanë qenë të forta mes opozitës dhe kreut të qeverisë, në lidhje me mënyrën sesi po menazhohet situata me koronavirusi. Partia Demokratike ka kritikuar qeverinë për masat e marra dhe ka kërkuar vazhdimisht nga qeveria të anulojë koncesionet dhe PPP. Po ashtu, PD ka bërë një sërë propozimesh, por Rama ka marrë në konsideratë një pjesë prej tyre.

Kryeministri Edi Rama ka injoruar kërkesat e PD për të dhënë llogari për tenderin e Ministrisë së Mbrojtjes,e nga ana tjetër e ka quajtur cete vulehumburish këtë parti, pas cdo kritike që ajo drejton.

Së fundi, Rama ka nxjerrë një video të Lulzim Bashës teksa flet për daljet në media të politikanëve. “Shumë dakord”, shkruan Rama, teksa në video sihet se fjala e Bashës është e montuar.

View this post on Instagram

DAKORD ME TY👍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

 

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back