Aktualitet

Prindërit me COVID-19? Si përgjigjet shefja e Epidemiologjisë në ISHP

Shkruar nga Liberale
Prindërit me COVID-19? Si përgjigjet shefja e Epidemiologjisë

Shefja e Epidemiologjisë në ISHP u shpreh për News 24 se ajo vetë nuk është me koronavirus, ndërsa teksa u pyet për prindrit hezitoi të flasë.

“Kam qënë në komunikim live gjithë kohës me meidat, e përsëris se nuk kam pasur shenja klinike dhe nuk jam testuar për pozitivitet ndaj COVID 19. Familja ime e ngushtë, vajza, djali dhe bashkëshorti gëzojnë shëndet të plotë, ndërkohë që nuk dua të prononcohem për më tej…”,- tha ajo. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH