Kosova

Pacolli me pushime në Shqipëri: Aty ku fle zemra, vendi më i mirë në botë

Shkruar nga Liberale
Pacolli me pushime në Shqipëri: Aty ku fle zemra, vendi më i

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli po shijon në maksimun pushimet në Shqipëri. Këtë e ka bërë të ditur vetë Pacolli me anë të një postimi në rrjetin e tij social në Facebook.

Ai ka zgjedhur një mesazh patriotik, teksa shkruan se në Shqipëri “i fle zemra” dhe e përshkruan si vendin më të mirë në botë.

“Pushimet në ??Shqipëri, aty ku fle zemra ♥️, vendi më i mirë në botë!’, shkruan Pacolli në diçiturën e fotos së postuar.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH