Aktualitet

Nuk fitoi zgjedhjet për kreun e PD, reagon sërish Shehaj

Shkruar nga Liberale
Nuk fitoi zgjedhjet për kreun e PD, reagon sërish Shehaj

Një ditë pasi kandidoi për kreun e PD-së, por nuk arriti të fitonte, Agron Shehaj ka reaguar sërish.

“Ju falenderoj me gjithë zemër të gjithë ju demokratëve që më votuat. Ju jam mirënjohës juve dhe gjithë qytetarëve që më besuan dhe më mbështetën për të sjellë një frymë dhe qasje të re në politikë. Ndihem pafund mirënjohës ndaj vëzhguesve dhe ekipit që punoi me mua këto tre javë.!”, shkruan Shehaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH