Showbiz

“Një person që nuk ka turp…”, kë po thumbon Fjolla Morina?

Shkruar nga Liberale

Fjolla Morina, këngëtarja e njohur nga kosova vazhdon akoma me thumbimet në rrjete sociale ku më shumë thuhet se prek ish-bashkëshorin e saj Fisnik Syla, të cilët ishin një ndër çiftet më të komentuar, por gjërat nuk shkuan mirë mes dyshes së njohur.

Fjolla, nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, ka publikuar një foto të sajën ku krahas saj shkroi:

“Njeriu i cili nuk ka turp dhe nuk skuqet ka defekte në personalitetin e tij dhe nëse ka defekte në personalitetin e tij atëherë ai është objekt i studimit të psikopatologjisë. A po më kuptoni?”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH