Aktualitet

Nis takimi i ambasadorëve për Reformën Zgjedhore, të gjithë te Soreca

               Publikuar në : 11:37 - 04/06/20 liberale

Pas takimeve dyditore në rezidencën e ambasadores amerikane, Yuri Kim, sot takimet po vijojnë tek ambasadori i Bashkimit Evropian, Luigi Soreca.

Ambasadori i BE-së ka pritur që prej orës 1:00 në zyrë ambasadoren amerikane, Yuri Kim, ambasadorin britanik, Duncan Norman, si dhe përfaqësuesit e OSBE.

Në fokus të disktumit mes ambasadorëve do të jetë pikërisht Reforma Zgjedhore. /Gazeta Liberale

<
>
osbe norman kim

Tags: , , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back