Aktualitet

Merret peng një person në Kamzë

Shkruar nga Liberale
Merret peng një person në Kamzë

Një person është marrë peng në Kamzë. Sipas burimeve informative, nga ajo ç'ka deklarojnë qytetarët, pengmarrja është bërë nga persona të paidentifikuar.

Pas konfliktimit mes disa personave, ata e kanë e marrë njërin me dhunë dhe e kanë futur në makinë.

Nuk diohen ende motivet, ndërsa janë ngritur postoblloqe. Vijon.../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH