Showbiz

Mbani "veshët hapur", Shakira intervistë për të zbuluar ç’ka ndodhur me Pique

Shkruar nga Liberale
Mbani "veshët hapur", Shakira intervistë për të

Ndarja mes Gerard Pique dhe Shakira ka qenë një nga temat më të përfolura të muajve të fundit.

Sipas "20minutos", Shakira do të japë një intervistë në javët e ardhshme për të sqaruar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë mes saj dhe Pique.

Megjithatë, nuk është bërë e ditur se kur mund të zhvillohet kjo intervistë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH