Aktualitet

Makina del nga rruga, përplas për vdekje 25-vjeçarin

               Publikuar në : 20:15 - 10/07/20 liberale

Një 25 vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Përrenjas, si pasojë e një aksidenti automobilistik.

I riu ishte kalimtar i rastit kur një automjet ka dalë nga rruga dhe e ka përplasur, duke i shkaktuar vdekjen pranë Shkollës së Mesme në Përrenjas.

Njoftimi i Policisë: 

Në aksin rrugor Prrënjas-Librazhd, shtetasi A.H., 28 vjeç, banues në Prrënjes, duke drejtuar mjetin tip Audi ka aksidentuar këmbësorin shtetasin M.K., 25 vjeç, banues në Prrenjas dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes dhe pas venies në ndjekje nga Policia është kapur dhe shoqëruar në ambientet e Policisë për veprimet e mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back